מאמרים

אורינום - 15 שנים של מכירות מוצרים ישראליים בחו"ל עם התמחות בצפון אמריקה (ארה"ב וקנדה)


בחמש עשרה השנים האחרונות, חברת אורינום מקדמת יצרנים ומוצרים ישראלים בחו"ל. אורינום מתמחה במכירות לשוק צפון אמריקה (ארה"ב וקנדה) ובליווי של יצרנים ישראליים לאורך כל הדרך. החל משלב התכנון, דרך ההכנות למכירה בחו"ל ועד לביצוע מעשי של מכירות ושותפויות עסקיות. 

מכירה בחו"ל

ההחלטה להקים את חברת אורינום התקבלה לאחר צבירת ניסיון בניהול מפעלים בארץ וחברות בחו"ל. למעשה חיפשנו להקים מעין גשר בין יצרנים ישראלים ולבין שווקים בחו"ל. המשימה העיקרית שלנו היא לקדם מוצרים ישראלים בעולם; ואנו מיישמים אותה על פי תכנון נכון וביצוע מוצלח של מכירות ושותפויות עסקיות. מתחילת דרכינו, ידענו שאנחנו יכולים לגרום לסיפורי הצלחה רבים. מספר הלקוחות הראשוני של אורינום היה קטן אך ההצלחה הייתה גדולה. בעקבותיה נוספו לדרכה של אורינום לקוחות רבים וטובים. אורינום מלווה כיום עשרות חברות ישראליות, חלקן חברות של מותגים ידועים וחלקן מובילות בתחומן.

היכולת שלנו להביא להצלחות עסקיות נובעת מהקשרים האישיים הרבים שלנו עם לקוחות פוטנציאליים בחו"ל. עובדה זו מאפשרת לנו נגישות תמידית לרשתות השיווק הגדולות, מפיצים לתעשייה, מפיצים לשוק המוסדי והשוק המקצועי, לטלוויזיה ולאינטרנט. משרדי אורינום בחו"ל משרתים גם הם היטב את אופי הפעילות של החברה. הפרקטיקה שלנו היא יום יומית ומשלבת ידע רב וניסיון של שנים רבות.

במשך השנים, בנוסף ללקוחות ולהצלחות שנוספו, הרחבנו את מגוון השירותים מעבר למכירות ולפיתוח עסקי. בשנים האחרונות פיתחנו מחלקה החדשה של מיזמים חדשים (סטרטאפים), זאת לאור הביקוש הגבוה מצד לקוחות. אורינום מלווה מיזמים שמייצרים בתחומים שונים ונוכחת בהצלחות רבות כולל מספר שיתופי פעולה עם מותגים מובילים בעולם. שירות חשוב ומיוחד שהתווסף לסל השירותים שלנו הוא בדיקת היתכנות שמשולבת עם מכירות. זהו שירות חדשני ופורץ דרך והצלחתו מוכחת בקרב לקוחותינו.


אורינום עומדת לרשותכם בהפיכת החלום שלכם למכור בחול למציאות ולהצלחה גדולה.