מאמרים

הדרך למכירות בחו"ל עוברת באורינום


עיקר עיסוקה של אורינום הוא בפרקטיקה ופחות בתיאוריות על מכירות בחו"ל. אורינום גורמת ליצרנים להגיע להצלחה במכירות בפועל. במובן זה, חברת אורינום אינה חברת ייעוץ קלאסית. אנו לא עוסקים בתהליכים אקראיים כגון השתתפויות בתערוכות יקרות ובתפילות שבאות אחריהן לסגירת עסקאות. אנו מאמינים אך ורק בתהליכים ממוקדים שנושאים פרי ברמת וודאות גבוהה. 

מכירות בחו"ל

סודות ההצלחה שלנו: 

1. קשרים רבים עם לקוחות פוטנציאליים בחו"ל בכל ערוצי ההפצה (רשתות השיווק הגדולות, מפיצים לתעשייה, מפיצים לשוק המוסדי והשוק המקצועי, טלוויזיה ואינטרנט). 

2. ליווי חברות ויצרנים בכל תחומי המוצרים (מוצרי צריכה כלליים, מזון, קוסמטיקה ויופי, השקיה וגינון, ארגון ואחסון, כלי בית ועוד) ויצירת תהליך הכנה ייחודי מותאם לפי סוג וגודל חברה. 

3. תכנון וביצוע על פי מודלים ייחודיים - ידע, ניסיון ויכולת מעשית גבוהים מאד. תהליכי עבודה מעשיים מתקדמים הנלמדים אף בתואר ראשון בשיווק 

התהליך הייחודי של אורינום נובע מהיכרות עמוקה של הלקוחות הפוטנציאליים בחול ומפיתוח קשרים אישיים המובילים למכירות ולשיתופי פעולה. על בסיס זה מתוכנן ומבוצע התהליך המסודר שיתאים ספציפית לחברה/מוצר. במקרים בודדים התהליך יכלול השתתפות או ביקור בתערוכה אבל רק כאקט תומך ולא כפעילות עיקרית. ברוב המקרים משך התהליך קצר וההגעה למכירות בשוק יחסית מיידית.