מאמרים
מעוניינים לקבל פרטים ו/או לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות? אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם

שיווק מוצרים באינטרנט לשוק ארה"ב - הזמן להתעורר הוא עכשיו ! ! !

Cאל תישארו לעמוד מהצד ! ! ! אל תפסידו את אחת התקופות הכי דרמטיות בעשורים האחרונים, במונחים שיווקיים. ההזדמנויות הכי גדולות קיימות בתקופה המטורפת הזו, הלוא היא תקופת הקורונה.

שיווק מוצרים באינטרנט, חנות אינטרנטית, חנות אינטרנטית למכירה, מכירת מוצרים באמזון, אתר מכירות ישראלי, מכירות באינטרנט

השינוי בהתנהגות הצרכנים האיץ את תהליך הקניה באינטרנט שהיה גם כך לוהט.

הניתוח שלנו מראה שאנשים יעדיפו לקנות באינטרנט במקום ללכת לקניון או לחנות בגלל החשש להידבק בקורונה.

אנשים קונים הרבה ומשלמים המון על קניות באינטרנט ! ! !

זה הזמן לשיווק מוצרים באינטרנט ! ! ! הזמן לייצוא לארה"ב הוא עכשיו ! ! !

זוהי ממש קריאת השכמה למי שרוצה לעסוק ביצוא לארה"ב. אפשר למכור באינטרנט באמצעות הקמת חנות אינטרנטית למכירה משלך או למכור למפיצים בארה"ב שמתמחים במכירות אונליין.

המכירות באינטרנט הן לא רק מכירת מוצרים באמזון. מדובר באפשרות למכור באמצעות חנויות אינטרנט רבות מאוד בארה"ב. למעשה, כמעט כל חנות קטנה בקניון וכל רשת ענקית, מוכרת את מוצריה כעת אונליין. השוק האמריקאי עבר במידה רבה אל האינטרנט. אנחנו נמצאים בדקה ה-90 למי שרוצה למכור יותר בשיווק בינלאומי ובארה"ב בפרט. זה הזמן לפרוץ לשוק הגדול בעולם ולהתבסס בו -בייחוד בימי המכירות הכי קריטיים שהם BLACK FRIDAY וגם CYBER MONDAY.

כמובן שקיימים ענפים חמים שמניעים את המכירות באינטרנט בשיווק ומכירות לארה"ב. הענפים החמים כעת הם: ניקיון הבית/כלי בית, גינון, אחסון וארגון הבית, מתנות לחגים וכלי עבודה לשיפוץ ושדרוג הבית. לא רק הענפים החמים הם שמצליחים כעת. אנשים מחפשים לנחם את עצמם עם מגוון רחב של מוצרי נוחות ומותרות.

אחד הענפים שזוכה לעדנה מחודשת בשיווק בינלאומי ויצוא לארה"ב, הוא ענף המשרד הביתי. ריהוט, אביזרי משרד, וכל מה שקשור בשדרוג המשרד הביתי נמצא בשיא כל הזמנים במכירות גם ברשתות השיווק בארה"ב וגם בשיווק מוצרים באינטרנט.

ההמלצה שלנו היא חד משמעית לייצא עכשיו לארה"ב עד כדי בחינה של הטסות אוויריות למפיצים או למחסני הפצה בארה"ב.

בהצלחה